Spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Robertem Telusem

spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Robertem Telusem

W dn. 19.05.2023 odbyło się spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Robertem Telusem. W spotakniu tym, jako przedstawiciele SRW wzięli udział: Dariusz Niebieszczański, Tomasz Parzybut, Henryk Amanowicz, Jan Zdanowski oraz Łukasz Wielgat.

Podczas spotkania poruszono palące problemy polskiego rolnictwa oraz branży mięsnej. Minister Rolnictwa zapowiedział utworzenie specjalnej komisji z uczestnictwem członków SRW, działającej przy ministerstwie. Celem jej działania będzie stała współpraca, bieżąca wymiana doświadczeń i informacji na temat sposobów rozwiązywania tematów poruszonych na spotkaniu oraz innych problemów istotnych z punktu widzenia polskich rolników i przedsiębiorców branży mięsnej.

Spotkanie Premiera z przedstawicielami SRW RP

6 października 2022 r. wiceprzewodniczący Henryk Amanowicz, wraz z reprezentacją Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, spotkał się z Premierem RP Panem Henrykiem Kowalczykiem. Na spotkaniu została omówiona obecna sytuacja branży mięsnej, a w szczególności jej najważniejsze problemy.
Więcej informacji: http://www.srw.org.pl/aktualnosci/spotkanie-z-premierem-henrykiem-kowalczykiem

Uroczysta Gala 100-lecia Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP

Dnia 23 września, w Zamku w Gniewie, odbyła się uroczysta Gala 100-lecia Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP. Prezes Henryk Amanowicz wziął udział w otwartym walnym zebraniu Stowarzyszenia oraz w Konferencji Jubileuszowej pod hasłem: „Sytuacja obecna oraz perspektywy rozwoju branży mięsnej w Polsce”.
Więcej informacji na stronie: http://www.srw.org.pl/aktualnosci/100-lecie-srw-rp

Praca szuka człowieka

Poszukujemy osób na stanowiska:
– ubojowy
– rozbieracz / wykrawacz
– jeliciarz
– masarz
– magazynier
– kierowca
– sprzedawca

Zatrudniamy również osoby z zagranicy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Zapraszamy do kontaktu:
Dział kadr
kadry@dobroslawow.pl
tel: 501 395 899